Witam, oferuje usługi dj'a, wodzireja i konferansjera, który posiada doświadczenie przy realizowaniu imprez takich jak: 18-stki, wesela, poprawiny, urodziny, rocznice ślubu, imprezy firmowe i integracyjne oraz inne. 10 lat doświadczeń, dopasowanie potrzeb do każdej imprezy, zaplecze sprzętowe i oświetleniowe dopasowane do imprezy, kontakt z klientem i przede wszystkim nastawienie na najwyższą jakość i zadowolenie gości, którzy w 99% przypadków są usatysfakcjonowani.

 

Zapraszam do kontaktu i sprawdzenie wolnych terminów: 668 632 127 Arkadiusz Balcerczak

 

W ofercie:
 

<<18stka>>

Twoja wymarzona 18-stka może być jak z Hollywood! Ściana z Twoim imieniem na tle, której zrobisz sobie zdjęcia z gośćmi, balony z helem, konfetti, a także wyświetlenie filmu lub zdjęć. Impreza wypełniona jest konkursami i zabawami, a nawet karaoke. Gwarantujemy wspaniałą imprezę do białego rana.

 

Cena za 18stke (8 godzin pracy) 800 zł, dojazd powyżej 50 km dopłata 150 zł

 

<<Wesele>>
Ceremonia zaślubin jest najważniejszym dniem w Twoim życiu. Chcesz abyśmy zadbali o wspaniałą zabawę dla Was i Waszych gości? Prowadzimy od początku do końca przyjecie weselne wypełnione doskonałą muzyką, zabawami i konkursami, śpiewaniem Wam toastów, zapewnienie doskonałych zdjęć na ścianie do pozowania, konfetti, balonami z helem, i tego co tylko sobie zażyczysz. Wodzirej i DJ w jednej osobie sprawi, że ten wyjątkowy dzień będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem. Za wysoką jakość naszych usług zostaliśmy wyróżnieni przez portalu weeding.pl .

 

Cena za uroczystość weselną (10 godzin pracy) 2000 zł, dojazd powyżej 50 km dopłata 150 zł 

Poprawiny: 600 zł (6 godzin pracy)<<Urodziny>>
Urodziny to taki dzień w roku, w którym przybywa świeczek. My zadbamy o to, żebyś bawił się świetnie przy doskonałej muzyce. Możesz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z gośćmi, na tle, który mamy dla Ciebie przygotowane. Balony, konfetti, zabawy i konkursy to tylko część atrakcji dla Ciebie. Wyświetlimy archiwalne zdjęcia i filmy, zaprosimy na tort oraz do zabawy i śpiewania z Twoimi gośćmi tak, abyście bawili się do białego rana.

Cena za uroczystość urodzinową (8 godzin pracy) 800 zł, dojazd powyżej 50 km dopłata 150 zł

<<Impreza firmowa>>
Integracyjna impreza firmowa to doskonała okazja do odłożenia stresu na drugi plan. W trakcie imprezy organizujemy zabawy, w których pracownicy z róźnych działów będą mieli okazje się poznać i zaprzyjaźnić. Zapewniamy muzykę dostosowaną do motywu przewodniego imprezy. Gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Cena za imprezę integracyjna (8 godzin pracy) 800 zł, dojazd powyżej 50 km dopłata 150 złZapytania o inne imprezy pod numerem telefonu poniżej:  668 632 127 


facebook.com/euphoriamusicPL/

 

arkadiusz.balcerczak@euphoria.com.pl

 

Wolne terminy na ten rok 2018 i 2019!

 

Na każdą imprezę spisujemy umowę, możliwość przedłużenia imprezy (opłata 100 zł za dodatkową godzinę), wystawimy rachunek lub FV, sprzęt muzyczny i oświetleniowy dostosowany do miejsca imprezy, dodatkowe gratisy w postaci święcących opasek, dym, balony, fotograf, filmy z GoPro. 

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

DJ Arkadiusz

Moją ofertę znajdziecie Państwo także tutaj:

 

Wedding.pl

 

 

 

 

Wesele z klasą.pl

 

 

 

 

DJ Arkadiusz

Copyright by Euphoria Entertainment 2020 ©

Arkadiusz Balcerczak

FOLLOW  US