Witamy w dobre 5 minut studio 

 

Jest to miejsce, które w ciągu 10 lat odwiedziło mnóstwo osób i młodych aspirujących artystów. Jesteśmy pełni zapału i energii do spełniania wysokich wymagań klientów. Nasze studio składa się z 2 pomieszczeń, miejsce do nagrywania i reżyserkę, oddzielną ścianą i oknem, przez które można złapać kontakt z realizatorem. 

Realizatorem i szefem studio jest Arkadiusz Balcerczak - absolwent realizacji dźwięki ROE w Poznaniu, pasjonat muzyki, dj oraz producent i autor tekstów. Rozwija on studio, aby spełniało wymagania klientów. Nasi potencjalni klienci mogą zarejestrować swój wokal, a także instrument muzyczny oraz wysłać online materiał audio do miksu i masteringu.  Możemy też przygotować materiał video z tego nagrania gotowe do umieszczenia na serwisie YouTube.

Masz do dyspozycji 3 godziny w studio na nagranie 1 projektu. Następnie inżynier dźwięku w ciągu kilka dniu zmiksuje i z masteringuje projekt. Masz pewność, że Twoja piosenka będzie brzmiała czytelnie, z energią i przede wszystkim wyeksponuje Twój wokalny Talent. Zapraszamy wszystkich bez względu na rodzaj wykonywanej muzyki!

 

Pracujemy na najlepszych wirtualnych programach i wtyczkach, o szczegóły zapytaj nasz przez e-mail.

 

Cennik:

Nagranie i mastering audio na miejscu: 90 zł

Nagranie i mastering audio z gotowym filmem:  150 zł

Mastering online do 24 ścieżek wave: 80 zł

 

Zapytania o nagranie można kierować na adres: studio@euphoria.com.pl

Zapytania i mix i mastering: mastering@euphoria.com.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright by Euphoria Entertainment 2020 ©

Arkadiusz Balcerczak

FOLLOW  US